RK73G2BRTTD2321F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2321F
JLCPCB Part #
C7340582
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS