RK73H1JTTD1372D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1372D
JLCPCB Part #
C2576056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS