RN732BTTD5620D10
MFR.Part #
RN732BTTD5620D10
JLCPCB Part #
C4043465
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS