RN732BTTD5620C10
MFR.Part #
RN732BTTD5620C10
JLCPCB Part #
C4336886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS