RN732BTTD5621C10
MFR.Part #
RN732BTTD5621C10
JLCPCB Part #
C3970241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS