RN732BTTD5620B10
MFR.Part #
RN732BTTD5620B10
JLCPCB Part #
C3932446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS