RN732BTTD5490B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5490B05
JLCPCB Part #
C4284627
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS