RN732BTTD5490B50
MFR.Part #
RN732BTTD5490B50
JLCPCB Part #
C4101544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS