RN732BTTD5422A10
MFR.Part #
RN732BTTD5422A10
JLCPCB Part #
C4291230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS