RN732BTTD9422A10
MFR.Part #
RN732BTTD9422A10
JLCPCB Part #
C4018295
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS