RN732BTTD5301C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5301C10
JLCPCB Part #
C4085884
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS