SG73P1JRTTD3741D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3741D
JLCPCB Part #
C7360076
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS