RK73H1JTTD9530D
MFR.Part #
RK73H1JTTD9530D
JLCPCB Part #
C2576050
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS