RN732BTTD5100F100
MFR.Part #
RN732BTTD5100F100
JLCPCB Part #
C4235631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS