RT1206CRD07732KL
MFR.Part #
RT1206CRD07732KL
JLCPCB Part #
C4073081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS