RN732BTTD5100B25
MFR.Part #
RN732BTTD5100B25
JLCPCB Part #
C4319593
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS