HV733ARTTE5362D
MFR.Part #
HV733ARTTE5362D
JLCPCB Part #
C5738808
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS