TRR18EZPF1470
MFR.Part #
TRR18EZPF1470
JLCPCB Part #
C7125277
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS