RN732BTTD48R1F50
MFR.Part #
RN732BTTD48R1F50
JLCPCB Part #
C4162170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS