CFS1/4CT52R202J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R202J
JLCPCB Part #
C2613238
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS