SG73S2E1RTTD1580D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1580D
JLCPCB Part #
C7313145
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS