RN732ATTD2740A05
MFR.Part #
RN732ATTD2740A05
JLCPCB Part #
C3954926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS