RN732BTTD4752B25
MFR.Part #
RN732BTTD4752B25
JLCPCB Part #
C3970634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS