SG73S1JTTD14R0D
MFR.Part #
SG73S1JTTD14R0D
JLCPCB Part #
C4001492
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS