HV73V1JTTD1332F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1332F
JLCPCB Part #
C4069739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS