RN732BTTD4751D100
MFR.Part #
RN732BTTD4751D100
JLCPCB Part #
C4186009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS