HV731JRTTD164G
MFR.Part #
HV731JRTTD164G
JLCPCB Part #
C6274646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS