RN732BTTD4702F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4702F100
JLCPCB Part #
C4108508
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS