RN731JTTD2211A05
MFR.Part #
RN731JTTD2211A05
JLCPCB Part #
C4298560
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS