RN732BTTD4703F100
MFR.Part #
RN732BTTD4703F100
JLCPCB Part #
C4067819
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS