RN732BTTD4642B10
MFR.Part #
RN732BTTD4642B10
JLCPCB Part #
C3939739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS