RN732BTTD4930F25
MFR.Part #
RN732BTTD4930F25
JLCPCB Part #
C4108383
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS