RN731JTTD18R7F100
MFR.Part #
RN731JTTD18R7F100
JLCPCB Part #
C6277143
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS