RN732BTTD4420A25
MFR.Part #
RN732BTTD4420A25
JLCPCB Part #
C3960685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS