RN73R1ETTP1402F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1402F25
JLCPCB Part #
C2499326
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS