RN732BTTD4221F100
MFR.Part #
RN732BTTD4221F100
JLCPCB Part #
C3965018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS