RN732BTTD4221C10
MFR.Part #
RN732BTTD4221C10
JLCPCB Part #
C3986260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS