SG73P2ETTD221J
MFR.Part #
SG73P2ETTD221J
JLCPCB Part #
C4318473
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS