RN732BTTD4171F25
MFR.Part #
RN732BTTD4171F25
JLCPCB Part #
C4315880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS