RN731ETTP8661D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP8661D50
JLCPCB Part #
C4028776
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS