SG73P2BRTTD514J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD514J
JLCPCB Part #
C6295233
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS