RN732BTTD3792A25
MFR.Part #
RN732BTTD3792A25
JLCPCB Part #
C4282762
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS