RN732BTTD3701B25
MFR.Part #
RN732BTTD3701B25
JLCPCB Part #
C4097763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS