RK73H2BTTD1742F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1742F
JLCPCB Part #
C880175
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS