RN732BTTD3521F25
MFR.Part #
RN732BTTD3521F25
JLCPCB Part #
C4126710
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS