RK73H2BTTD2052F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2052F
JLCPCB Part #
C7050610
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS