RN732BTTD3482F25
MFR.Part #
RN732BTTD3482F25
JLCPCB Part #
C4132269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS