RN73H2ETTD3400C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3400C50
JLCPCB Part #
C4135475
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS