SG73S1ERTTP2613F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP2613F
JLCPCB Part #
C6221380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS