RN732BTTD3321B10
MFR.Part #
RN732BTTD3321B10
JLCPCB Part #
C4346935
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS